Csatlakozott:
2012-02-08
Bemutatkozás: Az arctorna megalkotójától,Bojtor Mártától tanultam.Okleveles arctornatréner vagyok,nagy kihívás számomra minden arc,felépíteni,feltölteni,megmozgatni,szépíteni a vonásokat.
Egyénileg és csoportosan is tartok órákat.